Serdecznie witamy !

Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się świadczeniem usług kamieniarskich już od ponad 50 lat. Początki naszej działalności sięgają 1953 roku. Od samego początku mottem naszej pracy jest przestrzeganie zasad sztuki kamieniarskiej oraz traktowanie jej jako naszej rodzinnej pasji.Naszym głównym atutem jest sprawdzony zespół fachowców który dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu potrafi wykonać niemal każdą pracę związaną z obróbką kamienia. Przez cały czas naszej działalności rozwijamy i modernizujemy również nasz park maszynowy, co zapewnia nam możliwości oferowania naszych usług na najwyższym poziomie.Aktualnie w naszej ofercie znajduje się produkcja następujących wyrobów :

  • grobowce i nagrobki (marmur oraz granit),
  • blaty do łazienek i kuchni,
  • schody, klatki schodowe,
  • parapety wewnętrzne i zewnętrzne
  • obudowy kominkowe ,
  • elewacje frontowe biur i budynków
  • cięcie i obróbka gotowych wyrobów z marmuru, granitu, ceramiki (płytki granitowe, cokoły)

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Nasze prace realizujemy w oparciu o projekt dostarczony przez klienta lub w oparciu o własne projekty i nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie.

Zapewniamy transport i montaż na terenie trójmiasta i całego województwa pomorskiego.
Udzielamy gwarancji na nasze wykonawstwo.

Współpracujemy z wieloma firmami z terenu trójmiasta oraz z całej Polski. Jesteśmy otwarci na wszelkie możliwości nawiązania nowej współpracy,

Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań – wydobywanie piękna ukrytego w naturalnym kamieniu jest dla nas nieustannym źródłem wciąż nowych codziennych satysfakcji.
Pragniemy również z Państwem podzielić się naszą miłością do naturalnego kamienia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dariusz i Zbigniew Robak
Zakład Kamieniarski – Gdynia Leszczynki

 

Udostępniaj w sieci, komentuj ...
POLECAMY W NASZYM SKLEPIE
Neroplus Briotop Drexy Cera Pasta Ager Color Paste Gear Cera Fluida Glydex